Імпoртні вживaні aвтoмoбілі мaють вeликий пoпит в Укрaїні. Во (избежание цьoгo є дeкількa причин: вигіднa цінa, більш дeшeвий тexнічний oгляд, гaрні xaрaктeристики. Тaкoж ради рeмoнту імпoртнoгo вживaнoгo aвтoмoбіля нe oбoв’язкoвo пoтрібнo купувaти дoрoгі oригінaльні дeтaлі. Тoму нe дивнo, щo зa вeрeсeнь 2021 рoку укрaїнці придбaли 54 484 імпoртниx вживaниx aвтoмoбілів.
Методологія дослідження
Наведені нижче статистичні показники базуються в даних carVertical. Отже, це дослідження базується получай інформації лише про ті імпортні вживані автомобілі, які були перевірені сверх платформу carVertical протягом останніх 2 років.
У звітах относительно історію автомобіля carVertical можна побачити дати реєстрації та країни, мол машина була зареєстрована раніше. В основі вищезазначеної інформації було підготовлено це дослідження, задля якого був здійснений аналіз тисячі звітів относительно історію автомобілів.
5 країн, які є найбільшими імпортерами вживаних автомобілів в Україні
Перше місце з показником 30,3 відсотків займають вживані автомобілі зі Сполучених Штатів Америки. По правую руку в тому, що більшість американців у разі, якщо режим отримала пошкодження у ДТП, віддають свої автомобілі в аукціонний паркінг, отримуючи грошову компенсацію від страхової компанії, після чого вони купують нові машини.
Як требование, українці купують американські вживані автомобілі спустя вигідну ціну, причому це стосується навіть дорогих моделей. Наприклад, в США Toyota Camry після двох років експлуатації можна купити получи и распишись аукціоні за 15-20 тисяч доларів з доставкою і розмитненням. В Україні ж вживаної Toyota Camry з 2-річним терміном експлуатації прагматично немає на ринку, а нова система даної моделі коштує приблизно 30 тисяч доларів.
Трапляється таке, що у салоні американської машини відсутня якась функціональна элемент. Це головний мінус автомобілів з аукціонних паркінгів, дескать шахраї можуть вкрасти всего-яку деталь, тому що подле виході нікого не обшукують. Будьте обережні та обов’язково перевіряйте історію машини.
Друге місце з великим відривом від третього з результатом 23,8 % займає Німеччина. Ця країна — європейський лідер поставок вживаних автомобілів накануне України. Машини німецького походження користуються популярністю по (по грибы) рахунок якості, на яку позитивно впливають наступні чинники:
1) Осанка доріг;
2) Рівень сервісу;
3) Якісні та безпечні робочі рідини.
Згідно з останніми тенденціями, вживані автомобілі з Німеччини та США будуть популярні серед українців у найближчі роки завдяки високій якості та дешевизні відповідно.
Бельгія з показником 7,4 відсотків займає третю позицію. Бельгійські вживані автомобілі популярні серед українців чрез свій гарний стан та якість. Сверху 4-му и 5-му місцях знаходяться Литва і Нідерланди відповідно. Вживані автомобілі з цих країн є дуже дешевими. В Нідерландах є навіть відкритий автомобільний аукціон, дескать ціни в два рази нижче, ніж в автосалоні. Вживані машини з обох країн також мають високу якість і швидко доставляються после України. Останнім часом литовські вживані машини стали дорожче, тому Нідерланди незабаром посядуть 4-ту сходинку у цьому рейтингу.
Нижче представлений розширений таблица з 15 країн, які є найбільшими імпортерами вживаних автомобілів вплоть до України.
Ринок імпортних вживаних автомобілів в Україні постійно розвивається та зростає. Из-за даними дослідження, частка імпортних старих автомобілів в Україні после вересень 2021 складає 38 відсотків. Це бухтеть про те, що українці довіряють закордонним виробникам. Імпортні вживані автомобілі мають високу якість, гарний зовнішній вигляд і краще обслуговуються, в відміну від машин з внутрішнього українського ринку.